Informacje o firmie

Kojra Sp. z o.o. powstała w 2016 r. jako Konsorcjum Ogólnopolskie Jednoczące Rynek Agencyjny. Nasze działania polegają na zapewnieniu szerokiego wsparcia biznesowego i bezpieczeństwa zrzeszonym Agentom Ubezpieczeniowym. Dzięki temu mogą oni działać skuteczniej, innowacyjnie zarządzać biznesem i być bardziej konkurencyjni na dynamicznie zmieniającym się rynku ubezpieczeniowym w Polsce.

Jako nowoczesna i odpowiedzialna firma postawiliśmy na ambitny, rzetelny i ukierunkowany na sukces zespół, który składa się z doświadczonych specjalistów z wieloletnim stażem w branży ubezpieczeń. Nasi specjaliści odpowiadają za działania w bardzo szerokim zakresie: od obszarów z kompetencji miękkich, procedur rejestracyjno-administracyjnych po prężnie rozwijający się dział IT. W transparentny, uczciwy i profesjonalny sposób budujemy relacje ze wszystkimi partnerami. Dostarczamy naszym Agentom unikalne narzędzia do zarządzania swoim biznesem, stawiając przede wszystkim na nowoczesną technologię oraz narzędzia wspomagające biznes, jak i fachową obsługę dla naszych partnerów.

Kojra została założona przez Agentów dla Agentów, wszystko po to aby wspólnie podnieść jakość, bezpieczeństwo oraz rentowność naszego biznesu.

Zostań naszym Partnerem

  • Gwarancja portfela Klientów
  • Najlepsze marże na rynku
  • Nowoczesna platforma CRM
  • Wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności

 

DOŁĄCZ DO NAS